نشست مشورتی اعضای شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم برگزار شد

مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری نشست شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم با هدف آشنایی اعضا با اصول، الزامات و چارچوب‌های همیاری و همچنین معرفی مزیت های حاصل از عضویت در این شبکه، خبر داد.


مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری نشست شبکه همیاران ژئوپارک جهانی قشم با هدف آشنایی اعضا با اصول، الزامات و چارچوب‌های همیاری و همچنین معرفی مزیت های حاصل از عضویت در این شبکه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سجاد اشگرف با اعلام این خبر گفت: در این نشست مشورتی ضمن بیان اصول و استانداردهای شبکه همیاران، به موضوع ارتباط پایه های اصلی ژئوپارک های جهانی یونسکو با همیاران و سلسله نشست های بررسی ارتباط متقابل همیاران ژئوپارک و گستره های اجتماعی پرداخته شد.
وی افزود: در ادامه موضوعاتی همچون تعریف و اهداف ژئوپارک های جهانی یونسکو و مفاهیم میراث زمین شناختی و توسعه پایدار و ویژگی های اساسی و مورد تمرکز ژئوپارک ها برای همیاران حاضر در جلسه تشریح شد.
به گفته مدیر ژئوپارک جهانی قشم، در بخش پایانی این نشست مشورتی، چگونگی گسترش ارتباطات شبکه ای و تعاملات چند سویه در زمینه اعتبار بخشی به فعالیت های شبکه همیاران و ترویج برند جهانی ژئوپارک و نقش برجسته کارگاه های آموزشی در پیشبرد این حوزه، مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

ژئوپارک قشم - کلیه حقوق محفوظ است | طراحی و اجرا رسانه هزاره