آغاز همکاری مشترک بین ژئوپارک های چندگانه ژاپن با ژئوپارک جهانی قشم

آغاز همکاری مشترک بین ژئوپارک های چندگانه ژاپن با ژئوپارک جهانی قشم مدیر ژئوپارک جهانی قشم، از آغاز همکاری مشترک بین ژئوپارک های چندگانه ژاپن با ژئوپارک جهانی قشم با دریافت هدایای ارسالی از این کشور خبر داد.


مدیر ژئوپارک جهانی قشم، از آغاز همکاری مشترک بین ژئوپارک های چندگانه ژاپن با ژئوپارک جهانی قشم با دریافت هدایای ارسالی از این کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی با اعلام این خبر بیان داشت: در حرکتی نمادین ساتوکو هارا، کارشناس برنامه ریزی گردشگری پروژه جایکا در قشم به نمایندگی بانوان ژئوپارک های چندگانه کشور ژاپن هدایایی زیبا به علاقمندان و گردشگران اکوتوریسم ایرانی اهدا کرد.
وی هدف از این اقدام نمادین را معرفی صنایع دستی و هنرهای کشور ژاپن معرفی کرد و افزود: گروه آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن(جایکا) به نمایندگی از شبکه ژئوپارک های ژاپن با اهدای این هدایا به مدیرفروشگاه قشمینه (یکی از 10 طرح پایلوت در پروژه جایکا) پیام دوستی ژئوپارک های این کشور را به مردم ایران تقدیم کردند.
مدیر ژئوپارک جهانی قشم ضمن تشکر از تلاش های مازیار قاسمی نژاد، مدیر هماهنگی پروژه جایکا در قشم برای تاثیر در برقراری این ارتباط موثر ادامه داد: امید است این هدایا آغازی برای اجرای برنامه های مشترک با ژئوپارک های جهانی 9 گانه ژاپن باشد.

ژئوپارک قشم - کلیه حقوق محفوظ است | طراحی و اجرا رسانه هزاره